ENG
PINAR SÖYLEMEZ
12.05.1992 İSTANBUL
Tiyatroya 18 yaşında edebiyat öğretmeni tarafından yönlendirilerek başlamıştır. Çehov-Vişne Bahçesi, Keloğlan, Yalancı Çocuk sahne aldığı oyunlardan bazılarıdır. 2014 yılından itibaren İSTANBUL HAUNTED HOTEL ’de görev yapmaya başlamıştır.
İstanbul Haunted Otelde canlandırdığı karakter; Otelde çalışan en eski hizmetlidir. Herkesin lanetlendiği o geceden sonra otelde ruhu gezen birkaç kişiden biridir.
MURAT GÖKTEPE
19.05.1980 İSTANBUL
Tiyatroya 1999 yılında Bakırköylü Sanatçılar Derneği ile başladı. Sersem Kocanın Kurnaz Karısı, Zekam Senin Elinde sahne almış olduğu oyunlardan bazılarıdır. Bunun yanında rol almış olduğu bir çok dizi ve sinemalar da bulunmaktadır.
İstanbul Haunted Hotel’ de canlandırdığı karakter; Otel Bekçisidir ve ziyaretçilere yardım edebilecek tek kişidir.
ZEHRA KARADAĞ
05.04.1983 MALATYA
Tiyatroya, Bahçelievler Belediye Tiyatrosunda Tiyatro ve Oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra başladı. Yasaklar, Kırmızı Başlıklı Kız Kimdir, Yapboz Tahtası, İçerdekiler sahne almış olduğu birkaç oyunudur.
İstanbul Haunted Hotel’ de canlandırdığı karakter; Otel müşterilerinden Ölü Gelin Debora. Herkesin lanetlendiği o gece oteldeki müşterilerden yalnızca biridir. Kendisi hala öldüğünü bilmeden otelde yaşamını sürdürmektedir.
EBRU ÜNLÜ
19.07.1990 İSTANBUL
Müjdat Gezen Sanat Merkezi /Tiyatro 2012 yılında mezun olmuştur. Yine Müjdat Gezen Tiyatrosunda Ben Sait Faik oyunuyla ilk sahne tecrübesini edinmiştir. Kendini Vurmalısın, Sonlangıç, Gizlenmiş Gölgeler Senfonisi, Geçilmez 1915 sahne almış olduğu oyunlardan bazılarıdır. Oyuncumuz şimdiler de ise Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Eycan Hatun rolünü canlandırmaktadır.
İstanbul Haunted Hotel’ de canlandırdığı karakter; Otel sahibinin ortağı. Herşeyin arkasında ki asıl gerçek aslında ta kendisidir.
ORHAN UZUN
05.07.1992 İSTANBUL
İstanbul Şehir Tiyatroları 100.Yıl Atölyesinden mezun olmuştur. Arnavutköy Belediye Tiyatrosu ve Esenyurt Belediye Tiyatrosunda hala görev almaktadır. İstanbul Haunted Hotel' de canlandırdığı karakter; Beyin Cerrahı Şizofren Peter Johnson.
Kendisi otelden kaçamayan müşterilerden ve akıl sağlığını zamanla yitiren şizofren bir doktordur.
YİĞİT CAN BAHÇECİ
24.01.1987 İSTANBUL
Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.Tiyatro Barbone’da ilk oyunculuk sınavını Uşaklar ve Efendiler adlı oyunda vermiştir. Daha bir çok dizi ve tiyatro oyunlarında aktif olarak görev yapan oyuncumuz şimdilerde ise Tiyatro Keyif’te yönetmen yardımcılığı yapmaya devam etmektedir.
İstanbul Haunted Hotel’ de canlandırdığı karakterin adı Jorick. Babası otelde bellboy olarak görev yaparken Jorick dünyaya gelir ve otelde yaşamaya mahkum edilir.
EMRAH EMRE
05.02.1984 İSTANBUL
Bursa Uludağ Üniversitesinden mezun olmuştur. Bir çok reklam ve tv oyunculuğu tecrübesi bulunmaktadır.
İstanbul Haunted Hotel’ de canlandırdığı karakter; Otel sahibinin misafirlerinin kanıyla beslenen vampir oğlu.